شما اینجا هستید:خانه » از نگاه افراد و شخصیت ها » تأکید وزیر ارشاد بر ساخت فیلم زندگی سید یونس رودباری

تأکید وزیر ارشاد بر ساخت فیلم زندگی سید یونس رودباری

DSC04841

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شهیدانی چون سید یونس که در دوران مظلومیت انقلاب به یاری امام بپا خواستند باید به عموم معرفی شوند.

به گزارش زیتون خبر، سید محمد حسینی در جلسه شورای اداری رودبار، عزم و اراده عمومی را در رفع مشکلات مهم دانست و اظهار کرد: خیلی‌ها موقع شکل گیری سفرهای استانی می‌گفتند نتیجه بخش نخواهد بود اما تا امروز ادامه داشته است.

وی یاد و خاطره اولین شهید انقلاب اسلامی را گرامی داشت و افزود: شهید سید یونس رودباری در سال ۴۲ روزهای مظلومیت و غربت انقلاب از نهضت امام پشتیبانی کرد.

وزیر ارشاد از ارائه زندگی نامه و برگزاری نشست با محوریت شهید سیدیونس رودباری در نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد و ابراز داشت: شهیدانی چون سید یونس که در دوران مظلومیت انقلاب به یاری امام بپا خواستند باید به عموم معرفی شود.

نایب رئیس شورای عالی سینماهمچنین بر ضرورت ساخت فیلم سینمایی از زندگانی شهید سید یونس رودباری برای آشنا کردن بیشتر مردم و جوانان با سیره این شهید تأکید کرد.

وی ساخت مستند و فیلم سینمایی شهید سید یونس رودباری را مورد تاکید قرار داد و گفت: تولید آثار هنری در معرفی و ماندگاری چنین شخصیت‌هایی موثر است.

حسینی تحریم‌ها را توطئه دشمن برشمرد و تصریح نمود: در دوران جنگ با چنین محاصره اقتصادی روبرو نبودیم، در دروان جنگ با بسیاری از کشورها ارتباط و صادرات نفت داشتیم.

وی توانمندسازی و رشد و ارتقا کشور در زمینه تولید داخل را موجب یاس دشمن دانست و ابراز کرد: از تمامی ظرفیت‌ها باید برای افزایش تولید و صادرات بهره گرفت.

نماینده هیئت دولت در رودبار، با بیان اینکه وقفه ایجاد شده در کارها دولت را رنج می دهد، ابراز کرد: برخی شرایط کشور را درک نمی کنند و تنها حرف خود را مطرح می کنند.

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By Shahadatsara.ir

http://shahadatsara.ir/
بازگشت به بالا