شما اینجا هستید:خانه » از نگاه افراد و شخصیت ها » یک دنیا خاطره با شهید سیدیونس رودباری دارم

یک دنیا خاطره با شهید سیدیونس رودباری دارم

IMG_20130427_163922حجت الاسلام والمسلمین قائمی از دوستان نزدیک شهید سید یونس رودباری، گفت: یک دنیا خاطره با این شهید گرانقدر دارم.

به گزارش خبرنگار زیتون خبر، حجت الاسلام رحمت الله قائمی از دوستان نزدیک شهید سید یونس رودباری در سال ۴۲ به همراه نظری معاون سیاسی و امنیتی، مجد معاون عمرانی فرماندار، ارجمندی پژوهشگر زندگی شهید سیدیونس رودباری با حضور در مزار این شهید گرانقدر ضمن قرائت فاتحه با آرمانهای این شهید والامقام تجدید میثاق کردند.

پژوهشگر زندگی شهید سید یونس رودباری در حاشیه این مراسم به حضور حجت الاسلام قائمی اشاره کرد و اظهار داشت: در برسی ابعاد زندگی شهید سید یونس رودباری به عنوان اولین شهید انقلاب اسلامی، به وجود شخصیت ها و یاران شهید گرانقدر پی بردیم.

دکتر کاظم ارجمندی، ابراز داشت: روز شنبه هفته جاری حجت الاسلام والمسلمین قائمی که خود پدر دو شهید و از یاران شهید سید یونس بودند در مزار این شهید گرانقدر حاضر شدند.

وی با بیان اینکه حجت الاسلام قائمی در فروردین سال ۴۲ مجروح شدند، افزود: ایشان تا چشمشان به عکس نصب شده در مزار شهید سید یونس افتاد گفت: با شهید سید یونس دنیای خاطره دارم.

IMG_20130427_164228IMG_20130427_164001

به گزارش زیتون خبر، حجت الاسلام قائمی به دلیل بیماری قادر به تکلم نبودند و قول دادند سئوالات خبرنگار زیتون خبر و خاطراتشان با شهید سیدیونس را به صورت مکتوب به پژوهشگر زندگی شهید سید یونس و خبرنگار زیتون خبر ارائه دهند.

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By Shahadatsara.ir

http://shahadatsara.ir/
بازگشت به بالا