شما اینجا هستید:خانه » از نگاه افراد و شخصیت ها » زمانی که سید یونس رودباری از امام دفاع کرد از ترس طاغوت کسی جرأت نفس کشیدن نداشت

زمانی که سید یونس رودباری از امام دفاع کرد از ترس طاغوت کسی جرأت نفس کشیدن نداشت

زیتون خبر: امام جمعه رودبار گفت: شهید سید یونس رودباری زمانی از امام دفاع کرد و پرچمدار نهضت امام شد که کسی از ترس رژیم طاغوت جرأت نفس کشیدن نداشت.

به گزارش خبرنگار زیتون خبر، حجت الاسلام مسعود داودی در جلسه گرامیداشت شهید سید یونس رودباری« اولین شهید انقلاب در کشور» اظهار داشت: برگزاری چنین نشست هایی باید در برگزاری هرچه بهتر مراسم شهید سیدیونس تاثیر گذار باشد.

وی شهید سیدیونس رودباری را یکی از شهدای شاخص کشور معرفی کرد و گفت: شهید سیدیونس از شهدای شاخص کشور است اما تاکنون آنچه را که در شأن این شهید والامقام است را نتوانسته‌ایم ادا کنیم.

نماینده ولی فقیه در رودبار، پیام رهبر کبیر انقلاب درباره شهید سیدیونس را بیانگر عظمت و بزرگی جایگاه این شهید والامقام عنوان نمود و گفت: رهبر کبیر انقلاب در باره هیچ یک از شهدای گیلان چنین سخن نگفته اند.

وی ادامه داد: وقتی رهبر کبیر انقلاب برای شهادت شهید سید یونس چنین جمله ای دارند « که من شهید سید یونس را از فرزندم بیشتر دوست داشتم» نشان از شناخت عمیق امام نسبت به شهید سیدیونس رودباری است.

حجت الاسلام داودی ابراز کرد: شهید سید یونس رودباری زمانی از امام دفاع کرد و پرچمدار نهضت امام شد که کسی از ترس رژیم طاغوت جرأت نفس کشیدن نداشت.

وی، حضور استاندار گیلان در اولین روز از دهه مبارک فجر سال گذشته را مهم ارزیابی کرد و از عملکرد صدا و سیمای گیلان در پوشش خبر حضور استاندار گلایه کرد و گفت: صدا و سیمای مرکز گیلان خبر حضور استاندار در مزار اولین شهید انقلاب در کشور را جزو اخبار پنجم و ششم خود پخش کرد.

امام جمعه رودبار با بیان اینکه، شهید سید یونس رودباری افتخار گیلان است، بیان کرد: همه باید برای معرفی این شهید والامقام تلاش کنند.

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By Shahadatsara.ir

http://shahadatsara.ir/
بازگشت به بالا