شما اینجا هستید:خانه » در کلام امام و رهبری » مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد:تشکیل کنگره ۶۲ شهید انقلاب در گیلان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان خبر داد:تشکیل کنگره ۶۲ شهید انقلاب در گیلان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، حفظ ارزش‌های انقلاب را یک وظیفه دانست و یادآور شد: در دوران حکومت اسلامی باید نسبت به ارزش‌ها اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.وی با بیان اینکه دهه فجر یادآور حماسه آفرینی‌های مردم در دوران پیروزی انقلاب است، خاطرنشان کرد: باید بدانیم در دوران انقلاب چه جایگاهی داشته‌ایم و پس از ۳۳ سال از عمر انقلاب به کجا رسیده‌ایم.

اسماعیلی تبیین دستاوردهای انقلاب برای نسل جوان را مورد تاکید قرار داد و اذعان کرد: ارزش‌های انقلاب باید به نسلی که دوران پیروزی انقلاب را ندیده‌اند و آن را لمس نکرده‌اند، انتقال داده شود.وی دستاوردهای انقلاب را حاصل فداکاری‌ها و ایثارگری‌های شهدا و مردم دانست و بیان داشت: به برکت این فداکاری‌ها به عنوان یک ابر قدرت اسلامی در منطقه حرف برای گفتن داریم.

این مسئول با تصریح بر اینکه در دوران پهلوی هیچ اختیاری در کشور نداشتیم، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی روی پای خود ایستادیم و به افتخارات عظیمی دست یافتیم.

اسماعیلی هراس دشمن را از ترویج اسلام دانست و متذکر شد: تحقق عدالت و رسیدگی به محرومان و مستضعفان از اصول شکل‌گیری انقلاب اسلامی ایران بود.

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By Shahadatsara.ir

http://shahadatsara.ir/
بازگشت به بالا