شما اینجا هستید:خانه » تصاویر » تمبر شهدای شاخص روحانی رونمایی شد

تمبر شهدای شاخص روحانی رونمایی شد

حوزه/ مدیران فعال بسیجی و فرماندهان فعال پایگاه های بسیج طلاب در مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از شهدای شاخص روحانی سال و طلاب ممتاز بسیجی تجلیل شدند.
به گزارش خبرگزاری «حوزه»، مراسم گرامیداشت هفته بسیج و تجلیل از شهدای شاخص روحانی سال و طلاب ممتاز بسیجی شامگاه چهارشنبه با حضور آیات خرازی و فقیهی از اعضای جامعه مدرسین، حجج اسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه، فرخ فال مدیر حوزه علمیه استان قم، ملکدار معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه، طیبی فرمانده تیپ تبلیغی رزمی امام صادق(ع)، اساتید و طلاب و فضلای حوزه در مدرسه فیضیه برگزار شد.
در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و ذکر مصیبت ایام حزن و اندوه سرور و سالار شهیدان، حجت الاسلام والمسلمین فرخ فال مدیر حوزه علمیه قم به ایراد سخن پرداخت.
وی با اشاره به پیام بسیج روحانیت به حاشیه سازان انقلاب، گفت: بسیج با بهره گیری از اصول و مشی امام راحل(ره) و پیروی از رهبر فرزانه انقلاب این نهضت را تا ظهور امام زمان(عج) حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امروز غدیر و آرمان های قیام امام حسین(ع) توسط مرجعیت شیعه در ایران اجرایی شده و شعاع آن، منطقه غرب آسیا و جهان را نورانی کرده است، افزود: دستیابی به چنین موهبتی در حد غیر ممکن بوده که در جامعه ما پیاده شده است.
وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی می تواند زمینه ساز حاکمیت فقه شیعه شود، گفت: باید قدردان نعمت ولایت فقیه باشیم و در راستای حفظ این نعمت الهی، به جهاد فراگیر بپردازیم.
خاطرنشان می شود از تمبر این مراسم توسط نماینده ولی فقیه در سپاه رونمایی صورت گرفت.
همچنین از خانواده های معظم شهیدان حجج الاسلام والمسلمین علی روحانی شهید شاخص استان قم و سید یونس حسینی شهید شاخص کشور تقدیر و تجلیل صورت گرفت.

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By Shahadatsara.ir

http://shahadatsara.ir/
بازگشت به بالا